• web tasarım erzurum
  web tasarım erzurum
  İHTİYACINIZ MI VAR?
  web tasarım erzurum
  WEB TASARIMINA
  GOOGLE'da iyi bir yere getierelim mi sizi?
  web tasarım erzurum
  web tasarım erzurum
  web tasarım erzurum
  web tasarım erzurum
  web tasarım erzurum
  Fikirlerinizi
  Birlikte
  Tasarlayalım :)
 • web tasarım erzurum
  web tasarım erzurum
  Modern
  Tasarımlar!
  TASARIMINIZLA
  Rakiplerinize Fark Atınız...

Teknolojiyleişinizi büyüterek lider bir firma olmanın yolu Bizimle itribata geçmeniz.

Sizin için yapacağımız web sayfamız cep telefonu uyumlu modern yapıya sahip sade anlaşılır görsel içerikli seo uyumlu özelliklerinde olacaktır.

GOOGLE’da en iyi yeri teklif ediyoruz. Ne dersiniz ?

web tasarım erzurum Görüşme
web tasarım erzurum Tasarlama
web tasarım erzurum SEO Çalışması
 • web tasarım erzurum
 • web tasarım erzurum
 • web tasarım erzurum
Kaliteli Bir Sonuç

Firmamız olarak süslenmiş vaadler değil gerçekleri sunuyoruz, günümüzde erzurum da web tasarımı yapanların çoğu sadece yazılımı yapana kadar yazılım yapıldıktan sonra işi kalmıyor sizlerle biz ise sizin geleceğinizi düşünerek sağlam Google dostu olan web sayfalarıyla sizin kısa bir süre içinde reklam parası vermeden Google sıralamasında çıkmanızı sağlıyoruz. Bizim için önemli olan sizin ticari kariyeriniz ve baki kalacak dostluğumuzdur. Size biz vadetmiyor bizzat yapıyoruz. Çeşitli referanslarımıza bizi sorarak öğrenebilirsiniz. Googlede nasıl en iyi yerlere bizim sayede geldiklerini öğrenebilirsiniz. Web sitesi günümüzde en ucuz reklam aracıdır. Tecrübemizi sizlere burada detaylı olarak aktaralım. Piyasalarda en çok rağbet gören tanıtım aracı broşür; 2000 adet broşür sadece 2000 kişiye ulaşabilirsiniz, broşür basıldıktan sonra değişiklik yapma şansınız yoktur. Telefon numaranız değişebilir, adresinizden taşınabilir ve adresiniz değişebilir, ürünlerinizin sezonu biter ürünleriniz değişebilir, hatta broşürü basma sebebiniz olan kampanyanızın süresi bitebilir. Farklı yollar denerken reklam yapıp para erzurumalım derken zarar etmiş olursunuz. Televizyon ve radyo reklamını hiç anlatmayalım onlara verilen rakamlarla 100 tane web sitesi yaptırabilirsiniz. Gazete ilanları ise bir günlük ya da bir haftalık bir reklam demek, ücreti yine bir web sitesinden daha fazla. Üstelik devamlılığı olmayan bir reklam türü. Web sitesine baktığımızda, diğer reklam araçlarına göre oldukça düşük bütçelerle çok daha yüksek getiri sağlamaktadır. www.webtasarimerzurum.gen.tr sitesi yılda ortalama 200.000 kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Arama motorları, reklam ve hit erzurumi sayesinde sizinle daha önce hiç çalışmayan firmalardan iş alırsınız. Web sitenizle ne tür tanıtımlar yapabilirsiniz. Hareketli ve Sesli Sunumlarla siteyi ziyaret edenlere gerçeğe yakın şekilde tanıtım yaparsınız. İstediğiniz kadar ürünün detaylı tanıtımını yapabilirsiniz. Sayfa sınırlaması yoktur. Video görüntüleriyle görüntülü sunum verebilirsiniz. Site ile birlikte verilen mailler sayesinde tanıtım maili gönderebilir, onların hem sitenize girip sizin hakkında bilgi almasını, hem de maille yapılan tanıtım sayesinde ekstra ve bedava bir reklam alanı oluşturmuş olursunuz. Web sitesinin diğer reklam araçlarının avantajları ve dezavantajları göz önüne alındığında “Web sitesi en ucuz reklam aracıdır” felsefesinin ne kadar doğru olduğunu siz de fark edeceksiniz. Web tasarım Ankara firması olarak web tasarımlarınızı google standartlarına uygun yaptığımızda memnun kalacaksınız.
TAG: Ankara Web Tasarım,web tasarım, web tasarım ankara, web tasarım erzurum,erzurum web tasarım, web site erzurum, ankara mobil web sitesi,erzurum web tasarımcı,erzurum web tasarım firmaları,

METROPOLİS Twetter

İletişim

 • Adres:Vatan Cad. 412/1 Sok. No:10/B Demetevler/Yenimahalle/ANKARA

 • Telefon:0505 033 0668 - 0534 860 9397

 • Email: info@selcukinan.com.tr

Bizi Takip Edin